x
  

Duben 2006

Něco o mě

19. dubna 2006 v 10:44 | pandicka2005 |  About me
*Aktualizace*
 25.9.2010

Něco o mě

Jméno:Jana
Věk:19
Místo narození:Kolín
Znamení:Beran
Barva vlasů:Hnědá
Barva očí:Hnědá
Jsem: Střelená,kamarádská,náladová,usměvavá,miluju humor a občas se snadno rozčílím,tvrdohlavá(ale to beranů naprosto normální☺)
Oblíbený předmět:Mobil,Hifi,Počítač,Disckman,mp3
Neoblíbený místo:nic..=)
Oblíbený jídlo:Špagety,Rizoto,Koprovka,Pizza a Čína,Lasagne
Neoblíbený jídlo:Buchtičky ze šodo
Vzdělání:úplné střední zakončené maturitní zkouškou(jednoduše mám střední vzdělání..:-D)
Jazyk:český,anglický,německý
Oblíbené pití:voda,džus,cola,jelzin,pivo
Značka mobilu:Sony Ericsson Xperia X10
Velikost oblečení:L
Velikost bot:41-42
Výška:173 cm
Váha:74 kg
Oblíbený herec:Michael T.Weiss,James Denton,Jerry O´Connell a další...☺☺
Oblíbený seriál:The Pretender(Chameleon),Cold Case(Odložené případy)Crossing Jordan(Drzá Jordan),Midsomer murders(Vraždy v Midsomeru),Der Bulle von Tölz(Big Ben) a další...☺
Oblíbený interpret:těch je☺☺

:srrdce:Můj dobrý rádce a omrkovač rubrik:Míša ☺(díky máš to u mě)

Přátelé

11. dubna 2006 v 18:58 | pandicka2005 |  Přátelé
Přátelé


ŽánrSitcom
TvůrciDavid Crane,
Marta Kauffman
Hlavní roleJennifer Aniston
Courteney Cox
Lisa Kudrow
Matt LeBlanc
Matthew Perry
David Schwimmer
Země původuUSA
Počet epizod236
Délkaprůměrně 22 minut

Přátelé (anglicky: Friends) je americký seriál o skupině přátel žijících v Greenwich Village v New Yorku. První epizoda byla vysílaná na televizi NBC 22. září 1994, poslední 6. května 2004. Seriál byl vytvořen Davidem Cranem a Martou Kauffmanovou v produkci Kevina S. Brighta, Marty Kauffmanové a Davida Cranea. Byl vysílaný ve více než sto zemích a stále se umisťuje na velmi dobrých pozicích v žebříčcích sledovanosti. Poslední epizodu seriálu sledovalo ve Spojených státech na 51,1 milionů lidí. Za deset let vysílání obdržel seriál 7 cen Emmy, Zlatý glóbus, 2 ceny SAG, dalších 56 různých ocenění a 152 nominací.
Titulní píseň seriálu je "I'll Be There for You" od skupiny The Rembrandts.

Obsazení

Jennifer Aniston jako Rachel Greenová je módní nadšenkyně, která potom co utekla od svatby s Barrym, pracovala tři roky v kavárně Central Perk, dokud neprorazila v módním průmyslu nejprve u Bloomingdale's a později u Ralpha Laurena. Nejdelší vztah měla s Rossem, za kterého se v podnapilém stavu provdala v Las Vegas. Společně mají dceru Emmu.

Courteney Cox jako Monica Gellerová (později Monica Gellerová-Bingová) je Rossova sestra a šéfkuchařka v luxusní restauraci Javu (dříve v jiných resturacích, např. U Alessandra).Během dospívání měla problémy s obezitou.Je posedlá pořádkem, uklízením a čistotou. Žije v bytě po babičce a je velmi soutěživá.V minulosti měla vztah s rodinným známým Richardem, ale nakonec si začala s Chandlerem, za kterého se provdala.

Lisa Kudrow jako Phoebe Bufetová (později Phoebe Bufetová-Hanniganová) je potrhlá masérka a folková zpěvačka.Měla těžké dětství, které se podepsalo na její výstřednosti.Má identické dvojče Uršulu, se kterou se však nestýká. Je vegetariánka a svému nevlastnímu bratrovi porodila trojčata.V poslední řadě seriálu se provdala za Mika Hannigana.

Matt LeBlanc jako Joey Tribbiani je herec, který se stal známý za svou roli Dr. Drakea Remoraye v televizním seriálu Dny našeho života (Tak jde čas).Původem je Ital a má velkou rodinu. Je trochu méně bystrý, miluje jídlo a je velký sukničkář.Jeho největším přítelem je Chandler, se kterým bydlel do doby než se Chandler odstěhoval k Monice.

Matthew Perry jako Chandler Bing měl dříve v popisu práce statistickou analýzu a rekonfiguraci dat ve velké mezinárodní firmě.Později se však začal pracovat v reklamní agentuře. V dětství ho poznamenal rozvod rodičů a od té měl problémy se ženami a jakýkoliv vztah pro něj byl frustrující, ale nakonec se oženil s Monikou a adoptovali dvě děti.Je charakteristický svým sarkastickým smyslem pro humor a tanečními kreacemi.

David Schwimmer jako Ross Geller je Moničin mladší bratr, paleontolog pracující v Muzeu prehistorických dějin a později profesor paleontologie na Newyorské univerzitě.Má rád slušnou mluvu a od střední školy miluje Rachel Greenovou.Nemá štěstí na vztahy s ženami a je třikrát rozvedený. Má dvě děti - Bena a Emmu.

Hlášky

Monica: Ahoj. Kde je Joey ?
Chandler: Joey mi sežral žvejkačku, tak jsem ho zabil. Myslíš že jsem neměl ?
Všichni dívají se na španělskou telenovelu):
Joey: Shoď ji z těch schodů!
Všichni: Shoď ji, shoď ji, shoď ji!… Jooooo!
Číšník: Můžeme objednávat?
Rachel: Jé, mi jsme se ještě ani nekoukli.
Číšník: Až se kouknete, dejte mi vědět. Já se támhle budu klepat nedočkavostí.

Phoebe: Ty máš cucflek?
Monica: Ale ne, kdepadk, jenom jsem upadla.
Rachel: Na něčí pusu?

Častější hlášky

Janice: Ach můj Bože!
Joey: Jak to de?


Písnička na úvod Přátel

The Rembrandts - I'll Be There For You

So no one told you life was gonna be this way
Your job's a joke, you're broke,
your love life's DOA
It's like you're always stuck in second gear
When it hasn't been your day, your week,
your month, or even your year, but...
I'll be there for you
(When the rain starts to pour)
I'll be there for you
(Like I've been there before)
I'll be there for you
('Cause you're there for me too)
You're still in bed at ten,
though work began at eight
You've burned your breakfast,
so far things are going great
Your mother warned you
there'd be days like these
But she didn't tell you when the world was brought down to your knees that...
I'll be there for you
(When the rain starts to pour)
I'll be there for you
(Like I've been there before)
I'll be there for you
('Cause you're there for me too)
No one could ever know me,
no one could ever see me
Seems your the only one who knows,
what it's like to be me
Someone to face the day with,
make it through all the mess with
Someone I'll always laugh with,
even at my worst I'm best with you - yeah
It's like you're always stuck in second gear
When it hasn't been your day, your week,
your month, or even your year...
I'll be there for you
(When the rain starts to pour)
I'll be there for you
(Like I've been there before)
I'll be there for you
('Cause you're there for me too)

Fotky

Přátelé

Přátelé

Přátelé

PřáteléPřátelé

Přátelé

Přátelé

Přátelé

Přátelé

Přátelé

Přátelé

PřáteléThe Black Eyed Peas

5. dubna 2006 v 20:17 | pandicka2005 |  Black Eyed Peas
The Black Eyed Peas

http://images.starpulse.com/AMGPhotos/pic200/drp400/p419/p41947ch3u3.jpg

PůvodUSA Los Angeles, Kalifornie, USA
ŽánryHip Hop, R&B, Dance

The Black Eyed Peas je populární americká hiphopová skupina z Los Angeles. Současnými členy kapely jsou Will.i.am, Apl.de.ap, Taboo a Fergie.
Původně se ale kapela skládala pouze ze tří členů. Fergie se k Black Eyed Peas přidala až v roce 2003. S ní potom vydali své album Elephunk.

Historie skupiny

Počátky kapely sahají do roku 1992, když se na škole potkali William Adams a Allan Pineda Lindo a zjistili, že chtějí dělat podobnou muziku a to muziku ne zrovna nejznámější - měl to být rap mixovaný s jazzem a založili skupinu Tribaly nations. Nahráli dokonce i jedno CD, ale to nikdy nevyšlo. Poté do skupiny přibyl Eazy E. Následující léta kapela hrála po losangeleských klubech a získala základnu fanoušků. V roce 1995 však zemřel Eazy E. Až o tři roky později se skupina přejmenovala na dnešní Black Eyed Peas a zároveň vydala své první album s názvem Behind the Front

Album mělo velký úspěch, a to hlavně díky hitům "Fallin up" a "Karma". Poté následovalo vydání CD Bridging the gap, které bylo více komerční a už takový úspěch nemělo - prodalo se asi jen 10 000 nosičů. Změna hudebního vyjádření skupiny vedla ke ztrátě losangeleského publika. V roce 2001 se přidala Fergie. Fergie napřed do skupiny nepatřila, ale díky jejich textařovi Georgovi Pajonovi s ní nazpívali písničku "Shut up", kterou připravovali na další album.

Fergie zatím se skupinou vystupovala na koncertech, ale spíš jak "křoví" - zpívala vokály a tancovala. V nakladatelství ale byli z písničky "Shut up" nadšení a tudíž se Fergie stala právoplatnou členkou kapely.

Když v roce 2003 vyšlo CD Elephunk, posluchači uslyšeli dost odlišný styl hudby než na který byli zvyklí, byl to hip hop mixovaný s funky. Prodalo se asi 10 000 000 nosičů a The Black Eyed Peas byli navrženi na 4 ceny grammy, přičemž jednu se jim podařilo získat. Jako první se veřejnosti donesla písnička nazpívaná s Justinem Timberlakem "Where is the Love?". Po ní následovaly písničky jako "Shut up", "Hey mama", "Let´s get it retarded"…a jejich další album Monkey Business.

Fotky

Will.I.Am

Black_Eyed_Peas_umvd002.jpg

Black_Eyed_Peas_umvd004.jpg

Black_Eyed_Peas_umvd005.jpg

Black_Eyed_Peas_umvd006.jpg

Black-Eyed-Peas-mm03.jpg

Black-Eyed-Peas-ps01.jpg

Black_Eyed_Peas_umvd003.jpg

Black_Eyed_Peas_umvd007.jpg

Black-Eyed-Peas-mm01.jpg

Black_Eyed_Peas_umvd001.jpg


Black-Eyed-Peas-mm04.jpgRammstein

5. dubna 2006 v 18:11 | pandicka2005 |  Rammstein
Rammstein


PůvodNěmecko Berlín, Německo
ŽánryIndustrial metal
Tanz metal
Aktivní roky1994 - nyní

Rammstein je německá hudební skupina, která vznikla v lednu 1994; členové skupiny pocházejí většinou z bývalé NDR. Rammstein bývají zařazováni do hudebních stylů metal, tanz-metal, industrial metal s prvky elektronické hudby. Většina textů skupiny je v němčině, občas se však objeví angličtina, jedna skladba je dokonce ve španělštině.

Historie

Kapela postupně vznikala počátkem roku 1994. Tehdy kytarista Richard Kruspe, bubeník Christoph Schneider a Oliver Riedel, hrající na basovou kytaru, iniciovali vznik skupiny. Dále se jim podařilo přemluvit zpěváka Tilla Lindemanna, který se díky svému nenapodobitelném hlasu stal neodmyslitelným členem formace. Přišel také klávesista Christian "Flake" Lorenz, posledním členem skupiny se stal druhý kytarista Paul Landers. Od svého vzniku působí skupina ve stejném složení.

Název skupiny je odvozen od malé vesničky Ramstein-Miesenbach ve spolkové zemi Porýní-Falc v Německu, ve které má americká armáda jednu ze svých leteckých základen (na ní je momentálně umístěna 435. letka US Air Force). Základna Ramstein byla 28. srpna 1988 dějištěm letecké přehlídky, při které se dvě letadla typu Aermacchi MB-339 z italské akrobatické skupiny Frecce Tricolori při provádění manévru Cardioide (lze přeložit jako probodnuté srdce) srazila ve vzduchu a následný pád jednoho z nich a požár leteckého benzinu způsobilo neštěstí, které si vyžádalo bezprostředně po havárii 40 lidských životů. Stovky přihlížejících byly zraněny a konečná bilance katastrofy se postupně vyšplhala na 72 mrtvých. Po této události byla přijata nová bezpečností opatření pro letecké přehlídky, kdy skupiny létají pouze ve vymezeném prostoru mimo sektor diváků, aby se předešlo opakování tragédie z roku 1988. Například text písně Rammstein z alba Herzeleid na tuto katastrofu odkazuje. Richard (kytarista kapely) však tvrdí, že název vymyslel již před neštěstím. Navíc do názvu přidal jedno "M" dle anglického slovesa ramm (beranit).

Svůj debut začali nahrávat v březnu roku 1995 ve Stockholmu. Své první demo pojmenovali Schwarzes Glass. Spolupracovali s producentem Jacobem Hellnerem, známým především svou prací pro švédskou kapelu Clawfinger. Této skupině dělali Rammstein zpočátku předkapelu na jejich koncertech. V říjnu téhož roku vyšel jejich první singl "Du Riechst So Gut". Zhruba měsíc po vydání singlu se objevilo na trhu jejich první album Herzeleid. Již tehdy začaly zaznívat první kritické hlasy, zda se náhodou nejedná o skupinu fašisticky orientovanou. Jako důkaz často sloužil zdánlivě nevinný obal prvního CD, který prý zobrazuje postavy čisté árijské rasy. Jedná se pochopitelně o nesmysl a sami Rammstein uvedli, že to není pravda.
První slávy se Rammstein dotkli, když režisér David Lynch zařadil dvě jejich skladby ("Heirate Mich" a "Rammstein") na soundtrack k filmu Lost Highway. Na soundtracku se ocitli ve společnosti takových hvězd, jako jsou např. Marilyn Manson, David Bowie, Nine Inch Nails nebo Angel Badalamenti.

22. července 1997 vyšlo druhé album Sehnsucht, kterým se definitivně prosadili na celém evropském trhu. Na albu zaujme nejen obsah, ale také booklet, který obsahuje mírně zohavené tváře jednotlivých členů, což bylo pro některé lidi těžko stravitelné.
Třetí album Mutter, které vydali v roce 2001, je již o trochu více komerční a slavilo tak celosvětový úspěch. V červenci odjeli na turné po Evropě. Vystoupili také po delší době v Česku - na Strahově jako předkapela AC/DC (naposledy v Česku Rammstein vystupovali v roce 1995). Tento koncert označili jako jeden z nejnepovedenějších, avšak ve stejném roce navštívili ČR ještě jednou, a to dne 12. listopadu 2001 v T-Mobile aréně.
V roce 2004 vydali album Reise, Reise, které bylo rovněž velmi úspěšné. V prosinci v Česku vystoupili v T-mobile aréně. Hned další rok se předvedli s albem Rosenrot, dříve s pracovním názvem "Reise Weiter". Zatím posledním počinem skupiny je DVD Völkerball z roku 2006, jenž mapuje jejich koncertní putování po Francii, Rusku, Japonsku a Anglii.

Ocenění

Vítězství
 • 2005 - Krone za nejlepší živé vystoupení
 • 2005 - Comet (viva) za nejlepší video (Keine Lust)
 • 2005 - World Music Awards za nejlepší německou skupinu
 • 2005 - MTV Europe Music Awards za nejlepší německou skupinu
 • 2005 - Echo za nejlepší mezinárodní živé vystoupení
 • 2004 - MetalHammer za nejlepší video ("Mein Teil")
 • 2004 - MetalHammer za nejlepší album ("Reise, Reise")
 • 2004 - MetalHammer za nejlepší song ("Mein Teil")
 • 2002 - Kerrang! Awards za nejlepší německou skupinu
 • 2002 - Echo Nu-Metal
 • 1999 - Echo za nejoblíbenější německou skupinu
 • 1998 - Viva Comet za nejlepší živé vystoupení
 • 1998 - Echo za nejlepší video (Du hast)
Nominace
 • 2005 - Kerrang Awards - nejlepší živé vystoupení
 • 2005 - Neo Award - nejlepší stažené album
 • 2005 - Comet (Viva) - nejlepší živé vystoupení
 • 2002 - Nejlepší video ("Sonne")
 • 1999 - 42.ročník Grammy Awards za nejlepší metalovou skupinu
 • 1998 - MTV Europe Music Awards za nejlepší rockový zpěv
Zlatá deska
 • album Herzeleid 2x
 • singl Engel 2x
 • album Rosenrot
Platinová deska
 • album Herzeleid 2x
 • album Sehnsucht 2x
 • album Mutter 2x
 • album Reise, Reise
 • album Rosenrot
Pyrotechnické efekty

Skupina Rammstein je známá svými pyrotechnickými efekty při koncertech. Skoro ke každému songu mají přiřazený efekt. Například při songu "Asche zu Asche" hoří mikrofóny před Richardem a Pulem. Při "Feuer Frei!" si Till Lindemann nasadí náhubek kterého následně "plive" oheň. Píseň "Mein Teil": Till má na mikrofonu připevněný nůž. Přiveze si velký kotel ve kterém je "Flake" se svými klávesami. Ke konci si Till vezme plamenomet a začne foukat oheň pod kotel. "Du Riechst So Gut": Till přijde s lukem ze kterého začnou létat jiskry na všechy strany. Když skupina začínala, měla s pyrotechnickými efekty problémy, protože neměla povolení, ale nyní má skupina certifikát, takže vše probíhá legálně.

Zajímavosti
 • Rammstein vyhráli finskou cenu Emma Gaala (mimo Rammstein byly nominovány kapely: Coldplay, Green Day, Gwen Stefani, Il Divo, Kate Bush, Kent, Madonna, Robbie Williams, System Of A Down.
 • Pilgram Management se bude zřejmě starat i o Richardův sólový projekt Emigrate. Nasvědčuje tomu to, že doména Emigratemusic.com a Emigrate-music.com odkazují na web Rammstein.com
 • Richard si zahrál vedlejší roli jménem "Nail" ve filmu Madness is Catching.
Fotky
Rammstein-nl01.jpg

Rammstein-nl02.jpg

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein

Rammstein
Piercing

5. dubna 2006 v 17:50 | pandicka2005 |  Fotky
Piercing

Piercing do pupíku kytka FBFL 04 TribalPiercing do pupíku Lebka TBPF74 Tribal
Piercing SBSF21sapphire TribalPiercing do pupíku SBClsapphire TribalPiercing do pupíku SBQO10aqua TribalPiercing do pupíku SBSC1rose TribalPiercing do pupíku Kytka 12B Gianno JeweleryPiercing do pupíku Kytička 12E Gianno Jewelery
Piercing do jazyku PTRB02BLACK TribalPiercing do brady XBLU26 7f Bodypiercing
Piercing do jazyku KANABIS HRPP7 TribalPiercing do jazyku FUCK HRPP21 TribalPiercing do jazyku SUCK ME HRPP80 TribalPiercing do jazyku JING JANG HRPP12 Tribal
Piercing do jazyku SUN HRPP100 TribalPiercing do jazyku HRPP53 Tribal
Piercing do pupíku MASKÁČ FBT10 TribalPiercing do bradavky JBCBblue TribalPiercing do pupíku JBL2S1lsiam TribalPiercing do pupíku JBL2S1rose TribalPiercing JCSlsiam TribalPiercing do pupíku xbjs30_1d BodypiercingPiercing do pupíku xbjs30_15c BodypiercingPiercing do pupíku xbju24_4b BodypiercingPiercing do pupíku xbju24_7a BodypiercingPiercing do pupíku xbju24_8c BodypiercingPiercing do jazyku XB4_14a BodypiercingPiercing do pupíku SBQO10aqua TribalPiercing do pupíku SBSC1rose TribalPiercing do pupíku SBCcrystal TribalPiercing SBSF21sapphire TribalPiercing do pupíku SBYS19aqua TribalPiercing do pupíku JBL32Slsiam TribalPiercing JTWrose TribalPiercing do pupíku SBQO24rose TribalPiercing do pupíku SBQO31crystal TribalPiercing do pupíku SBQO45aqua TribalPiercing do pupíku SBQO72crystal TribalPiercing do pupíku SBSC9rose TribalPiercing do pupíku SBSC13rose TribalPiercing SBSC19rose TribalPiercing do pupíku SBSF3sapphire TribalPiercing do pupíku SBYS14aqua TribalPiercing do pupíku SBYS27crystal TribalPiercing do pupíku BLOW ME BNJP 68 LauraVerdiPiercing do jazyku HRPP50 TribalPiercing do bradavky xbcr2_2b BodypiercingPiercing do jazyku BERUŠKA HRPP93 TribalPiercing do jazyku KISS HRPP206 TribalPiercing do pupíku SBCrose TribalPiercing do pupíku FBT27 TribalPiercing do pupíku SBQO72rose TribalPiercing do pupíku BCX 01rose BodypiercingPiercing do pupíku NNM 01 TribalPiercing do pupíku BCX 01blue BodypiercingPiercing do pupíku BCX 02red BodypiercingPiercing do pupíku BCX 03brown BodypiercingPiercing do pupíku SBYS19rose TribalPiercing do pupíku ještěrka SBSF19rose TribalPiercing do pupíku štír SBYT12aqua TribalPiercing do pupíku kytka FBFL2 TribalPiercing do pupíku kytka FBF 03 TribalPiercing do pupíku SBSF3rose TribalPiercing do pupíku XBJS30_3a BodypiercingPiercing do pupíku XBJS30_5b BodypiercingPiercing do pupíku XBJTC11_2C Bodypiercing
Piercing do pupíku XBJT11_8C BodypiercingPiercing do pupíku BCX 10brown Bodypiercing
Piercing XBL8 31 BodypiercingPiercing do pupíku BCX 11brown BodypiercingPiercing do pupíku BCX 12rose BodypiercingPiercing do pupíku BCX 13rose BodypiercingPiercing do pupíku BCX 14rose BodypiercingPiercing do pupíku BCX 15black BodypiercingPiercing do pupíku XBJU25 14b BodypiercingPiercing do pupíku XBJU25 15d BodypiercingPiercing do pupíku XBJU25 16a BodypiercingPiercing do pupíku XBJU25 17b BodypiercingPiercing xbju24_4d BodypiercingPiercing do jazyku FIRE HRPP211 TribalPiercing do nosu BN5rose TribalPiercing do pupíku AZNB6 TribalPiercing do pupíku AZNB8 TribalPiercing do obočí BBSN4 TribalPiercing do obočí JBBN2Srose TribalPiercing VRR10blue Tribal
Piercing do pupíku SBTcrystal TribalPiercing do pupíku BCX 05crystal BodypiercingPiercing do pupíku BCX 17viollet BodypiercingPiercing do pupíku xbjs30_15a BodypiercingPiercing do pupíku BCX 20rose BodypiercingPiercing do jazyku XB4 19a BodypiercingPircing Flowers PIE00047ROSE Eva´sPircing Flowers PIE00047RED Eva´sPiercing Cat PIE00045BLUE Eva´sPircing Fishbone PIE00048ROSE Eva´sPiercing XBCR1 29 BodypiercingPiercing do brady XBLU26 1 Bodypiercing

Britney Spears

4. dubna 2006 v 17:22 | pandicka2005 |  Britney Spears
Britney Spears


Rodné jménoBritney Jean Spears
Narození2. prosince 1981 (28 let)
USA McComb, Mississippi
PůvodUSA Kentwood, Louisiana
ŽánryPop
Dance
Povolánízpěvačka, tanečnice, herečka
Aktivní roky1992-

Britney Jean Spears je americká popová zpěvačka, vítězka Grammy a cen MTV Video Music Awards, skladatelka písní, tanečnice a herečka. Nejvíce vešla ve známost svými písněmi "...Baby One More Time" "Toxic", "Gimme More", "Womanizer", "Radar", "Break the Ice" nebo "Piece of Me". Jako malá začínala v televizi v New Mickey Mouse Clubu, pět let po skončení tohoto pořadu v roce 1998 se vydala na sólovou pěveckou kariéru.
Její úspěchy přitahovaly i reklamní sponzory, nejznámější je její reklama pro Pepsi, natočila i film a měla vlastní reality show. Několik let žila se zpěvákem Justinem Timberlakem. Později se provdala za tanečníka Kevina Federlina, se kterým se v roce 2007 rozvedla a s nímž má dvě děti.
Britney vyšlo 2.prosince comebackové Cd Circus ze kterého už jsou známé písničky Womanizer,Radar a Cirsus.

Fotky


Gwen Stefani

4. dubna 2006 v 16:47 | pandicka2005 |  Gwen Stefani
Gwen Stefani
Rodné jménoGwen Renée Stefani
Narození3. říjen 1969 (40 let)
USA Fullerton, Kalifornie
PůvodUSA Anaheim, Kalifornie
Žánrypop
dance-pop
Pop rock
New Wave
Ska punk
R&B
Povolánízpěvačka, herečka, textařka, módní návrhářka


Gwen Renée Stefani, známá jako Gwen Stefani je americká zpěvačka, módní návrhářka a příležitostná herečka. Je také vedoucí osobností kalifornské ska-rockové kapely No Doubt.

Životopis

No Doubt

Debutovala v roce 1992 jako frontmanka skupiny No Doubt, která se v roce 1995 proslavila díky albu Tragic Kingdom.
Popularita skupiny klesla s jejich třetím albem Return to Saturn (2000). Ale album Rock Steady (2001) přineslo do jejich muziky styly dancehall a reggae, což vedlo k pozitivnímu ohlasu posluchačů.

Sólová kariéra

Stefani nahrála její první sólové album Love. Angel. Music. Baby. v roce 2004. Album bylo inspirované zejména hudbou z 80. let a těšilo se mezinárodnímu úspěchu s více jak 7 miliony prodaných kopií. Třetí písnička tohoto alba Hollaback Girl se stala v Americe nejprodávanějším singlem internetu. Stefanino druhé sólové album ,,The Sweet Escape" (2006) se singlem Wind It Up jí vyneslo průměrný úspěch na celém světě. Včetně její práce se skupinou No Doubt prodala více jak 30 milionů alb.

Další aktivity

V médiích je Stefani známá především jako propagátorka nových módních směrů. V roce 2003 debutovala se svojí módní značkou L.A.M.B., tato kolekce se v roce 2005 rozšířila po celém světě spolu se značkou Harajuku Lover, která je inspirována japonskou módou a kulturou.

Osobní život

V roce 2002 si Gwen vzala britsko-indického muzikanta Gavina Rossdala. Mají spolu dva syny.

Fotky