x
  

The Pretender

3. dubna 2007 v 16:47 | pandicka2005 |  Chameleon
The Pretender - Chameleon


FormátDrama
Producent
Steven Long Mitchell
Craig W. Van Sickle
Herci
Michael T. Weiss
Andrea Parker
Patrick Bauchau
Jon Gries
a další
Země původuUSA
Počet sezon4
Počet epizod86

Hvězda Michael T. Weiss zde hraje Jaroda, genia jehož výjimečná inteligence mu umožňuje zvládnout jakékoli povolání. V USA je vysílán v sobotu a diváci kteří ho sledovali byli převážně muži mezi 18-34 lety.

Děj

Jako "Chameleón" používá Jarod svoje schopnosti na pomoc neprávem potrestaným lidem a zatím je pronásledován agenty tajné společnosti zvané Centrum. Odebrán rodičům jako zázračné dítě okolo roku 1960, Jarod stráví desetiletí osamocený pod laskavým vedením Sydneyho (Patrik Bauchau) psychiatra v Centru, zatímco výzkumný tým prodával Jarodovy služby za nejvyšší nabídku. Jako dospělý utekl Jarod z Centra a nyní používá svoje geniální schopnosti které mu umožňují získat potřebné znalosti a dělat jakoukoli profesi; například doktor, pilot nebo řidič formule 1.

Zatímco on se stále snaží unikat Centru, cílevědomá slečna Parkerová (Andrea Parker) se ho zoufale snaží přivést zpět s pomocí počítačového genia z Centra, Brootse (Jon Gries).
Vždy jeden krok před Centrem Jarod cestuje napříč zemí hledající lidi, kteří potřebují pomoc, a přitom stále zkouší odhalit pravdu o své vlastní totožnosti a temná tajemství skrytá v Centru.

Zajímavosti

"Stejně jako my všichni, Jarod stále hledá kdo je a jak zapadá do tohoto bláznivého světa," říká výkonný producent/tvůrce Steven Long Mitchell.
"V srdci jeho povahy, Jarod je člověk pátrající po pravdě v jeho vlastním životě a ve světě kolem něj, ale skrz oči a srdce je někdo, kdo je stále dětský v mnoha způsobech," říká producent /tvůrce Craig W. Van Sickle.

Postavy

•Jarod(Michael T. Weiss)-Odebrán rodičům v roce 1963, Jarod strávil v izolaci přibližně 30 let v organizaci zvané Centrum. Označen byl jako "Chameleón" protože díky svým schopnostem může zvládnout téměř každou profesi, Jarod se doslova může stát kýmkoli.
Jako dospělý uniká Jarod z Centra a chystá se napravit "špatné správným" zatímco se schovává svým dřívějším dozorcům.
Jarod se stává svobodným.
Vedoucím týmu který ho má dopadnout je agentka Centra, slečna Parkerová. Jarod je zapletený do smrtelné hry na kočku a myš se slečnou Parkerovou. Jako děti byli přátelé a nyní se oba snaží najít odpovědi ke svým minulostem.
Ač nápadný a často provokující slečnu Parkerovu, Jarod udržuje kontakt se Sydneyem, psychiatrem z Centra, ve snaze zjistit kdo jsou jeho rodiče a kým doopravdy je on sám.
Na konci první sezóny se na chvíli setkává se svoji sestrou a matkou do doby než dorazil "likvidační " tým Centra, ale matka s dcerou uprchají. A od této doby je už nikdy neviděl.
Na konci třetí sezóny se shledává se svým otcem. Společně pracovali na osvobození klona Jaroda narozeného v Centru než byli rozděleni dalším "likvidačním" týmem.

•Sydney and Jacob (Patrick Bauchau) -Sydney je psychiatr v Centru. Má v péči programování neobyčejně nadaných dětí a trénuje s nimi různé simulace stejně jako s Jarodem. V této úloze se často stává neúmyslným rodičem.
Sydney má Jaroda rád a chce mu pomoci dosáhnout jeho plného potenciálu ale tento rozvoj možností byl přerušen když Jarod unikl. Sydney ochraňuje Jaroda který je pro něj jako jeho syn.
Sydney byl zodpovědný za péči o Jaroda a teď je členem týmu, který se má pokusit o jeho znovunavrácení do Centra.
Ač u něj cítí pochybnosti, Jarod mu stále důvěřuje protože on zná totožnost jeho rodičů a poskytuje Jarodovy útěchu ve formě rad když má nějaký problém.
Sydneyho dvojče, bratr Jacob, byl v kómatu od dopravní nehody, která se stala během hádky v autě. Jacob přivedl Jaroda do Centra, ale pochyboval o jeho zapojení do výzkumného programu.

•Miss Parker (Andrea Parker) -Vedoucí týmu který má dopadnout Jaroda. Zatímco ho pronásleduje, pátrá také po své vlastní minulosti včetně pravdy o smrti své matky Catherine. Slečna Parkerová věří, že když byla dítě, její matka si vzala život ve výtahu --- ač informace od Jaroda odhalují opak.
Narozeninový dar který ji Jarod dal byla informace o místě kam její matka jezdila na prázdniny (navštívila člověka, který Catherine miloval, a kdo je možná její skutečný otec) v Maine, a uvědomuje si, že stejně jako Jarod, ani ona si nemůže být jistá o tom kdo je jejím pravým otcem.
Jarod pokračuje v zjišťování informací o matce. Následkem toho mu Parkerová řekne, že ho zabije jakmile bude mít k tomu šanci. Ale doposud ji neměla.
Slečna Parkerová má podivný vztah se svým otcem (který možná není její biologický otec) pracujícím v Centru. Je si vědoma svého slabého postoje k němu a zjišťuje, že pozornost není vždy vzájemná. Dozvídá se od Jaroda, že její otec není hoden její důvěry.
Na začátku byl její pracovní vztah se Sydneyem a Brootsem ledový, dokonce povýšený a to díky vyššímu postavení, které zaujímala v Centru. Zdá se že se těší z moci kterou ji dává její věčné přikazování. Jak ale mají pracovat společně, tak se pomalu učí si navzájem důvěřovat a vážit si sebe navzájem.
V posledních dílech druhé série udělala slečna Parkerová několik zajímavých odhalení. První, popsané v tajemných "červených souborech/složkách", je, že byla vychována na Chameleóna. Druhé odhalení, které ji řekl tajemný Mr. Fenigor, je, že Jarodův otec zavraždil její matku.
Na začátku třetí série zjistí pravdu -- Mr. Lyle, opovrhovaný sok kterého vypudil její otec z Centra, je její dvojče. Musí také vydržet manželství jejího otce s Brigitte, stoupenkyní Mr. Lyla.
Zváživší svůj život, slečna Parkerová polevila ve své ostražitosti a zamilovala se do svého souseda Thomase. Plánovala zanechat práci v Centrum a začít nový život s ním v Oregonu, kde byl ale následně surově zavražděn. Důkazy označily za viníka někoho z Centra. Navrací se tedy zpět se vší ostražitostí a touhou po pomstě.

•Broots (Jon Gries)-Broots je expert na počítače, elektroniku a vyhledávání přidělený ke slečně Parkerové na projekt Jarod jehož cílem je dovést Jaroda zpět. Používá svých technických dovedností k odhalení Jarodových stop.
Aktivně pracuje se Sydneyem a slečnou Parkerovou na řešení problému v tajemném Centru. Je rozvedený, má v opatrování dceru Debbie. Ač na něj slečna Parkerová často slovně útočí, on se jí za to "mstí" sem tam nějakou poznámkou a žertíkem.

•Mr. Raines (Richard Marcus)-Pan Raines je temný, na vysoké úrovni činný člověk v centru. Dřívější psychiatr Centra, (známý jako "doktor Billy" ), Doktor William Raines pracoval se Sydneyem na projektu Chameleón až do jeho odvolání.
Pan Raines vedl svoje vlastní experimenty se svým Chameleónem, experimenty s SL-27. Jeho projekt se točil okolo Jarodova bratra Kyla. Dalším z jeho plánu byl učenec Angelo, kterého nabídl jako pomoc v pátrání po Jarodovy. Jak víme Angelo byl úspěšný, ale Jarodovi se nevyrovná. V jedné epizodě uvidíme Rainese a pana Lylea, jak dělají pokusy s dospělým Jarodem předtím než unikl z Centra.
Raines byl vážně popálen během pokusu na dopadnutí Jaroda, když jeho stále přítomný kyslíkový tank byl zasažen kulkou. V třetí sezóně uvidíme jeho úspěchy v klonování Jaroda. Ačkoli klon byl poté osvobozen Jarodem a jeho otcem.
Ve 4 sezóně uvidíme převtělení Rainese, které jak se zdá je velmi podivné, ne-li nemožné.

•Angelo (Paul Dillon)-Angelo je učenec, který jako houba dokáže pohltit osobnost člověka tím že pohltí veškeré informace o něm a tak se trochu stává a chová jako osoba jejíž osobnost "nasál". Žádné oficiální zařazení pro Angela neexistuje. Původně přijel do centra jako mladý hoch pojmenovaný Timmy, ale jeho totožnost zanikla u nervových experimentů vedených Mr. Rainesem v SL-27.
Zapojit ho do projektu Jarod byl nápad pana Rainese. Jeho věrnost je nejistá, ale má veliký přístup k informacím v Centru a prokázal ochotu pomoci Jarodovy.
Jeho nejoblíbenější jídlo je sušenka Cracker Jack.
Angelo má obnovené a skryté soubory z SL-27 a pomohl Jarodovy a jeho bratru Kylovy dostat se dovnitř a ven z centra, dokonce připravil jejich útěk poté co byl Kyle znovu chycen. Angelo možná zná totožnost jejich rodičů

•Mr. Parker (Harve Presnell)-Pan Parker je šéf, předseda rady Centra a otec slečny Parkerové. Jeho žena Catherine Parkerová, zemřela násilnou smrtí; nejspíše to nebyla sebevražda jak to bylo popsáno jeho dceři.
Speciální informace o panu Parkerovy zůstávají tajné ačkoli je známé že pracuje na vysoké úrovni tajných projektů Centra. Udržuje poněkud vzdálený, převážně obchodní vztah se svou dcerou.
Pan Parker si vzal neočekávanou dovolenou a byl nahrazen záhadným panem Lylem. Po boji sil, pan Parker znovu získává své postavení v Centru.
Později to však byl pan Parker kdo přivedl pana Lyla zpět do Centra aby dohlížel ze svého úhlu pohledu nad projektem Jarod. Později bylo odhaleno že pan Lyle je ve skutečnosti bratr - dvojče slečny Parkerové. Ve zběsilém běhu událostí se pan Parker ožení za Brigitte která se ho kdysi pokoušela zabít.
Je to věrná láska nebo dělá Brigitte někomu sluhu? Nebo snad je to pan Parker kdo dělá někomu sluhu? Ve 4 sérii ho nalezneme ještě jednou ve vyhnanství z Centra společně s Brigitte. Tajemný Motumbo který je vyhnal nyní vede Centrum a zdá se, že Centrum se nyní bude ještě nelítostněji hnát za Jarodem. Kolem času narození jejich dítěte se pár znovu objevuje.

Když Brigitte zemřela při porodu, Parker se zdá být neovlivněný touto zřejmou ztrátou. Diváci dostanou pocit, že věděl, že byla do Centra někým nastrčená a tohle hrál je proto aby poté způsobil obrat a zmátl ty, kteří se snažili uchvátit jeho moc v Centru.

•Kyle (Jeffrey Donovan)-Kyle je stejně jako jeho bratr Jarod Chameleón a byl v projektu Chameleón společně s ním. Nyní je držen panem Rainesem v SL-27; v jakési části řady tajných projektů, kde je úkolem stvořit Chameleóna bez jakýchkoli morálních zásad.
Kyle unikl z Centra a unesl ženu která znala jeho rodiče. Byl chycen a poslán do vězení ale unikl o několik let později. Jak Jarod hledá své rodiče, identifikuje Kylea a začíná ho hledat. Když Kyle unese ženu podruhé, Jarod ji zachrání.
"Likvidační " tým chytne Kylea a je u něj naplánována lobotomie, bezpochyby kvůli zničení jeho znalostí o panu Reinesovy a projektu SL-27. Jarod Kylovy pomohl s útěkem z Centra (s Angelovou pomocí), ale Kyle byl zraněný [v epizodě - The Dragon House]. Objeví se později [v epizodě - Red Rock Jarod] zachrání Jaroda od pana Lylea, ale je zabit v konfrontaci s panem Lylem.
Kyle a Jarod také mají mladší sestru, Emilii.

•Mr. Lyle (James Denton)-Pan Lyle je tajemný a mocný člen Centra který převzal povinnosti šéfa Centra během "absence" pana Parkera. Jeho způsoby vedení jsou často nebezpečné a nelítostné. Pan Lyle způsobil Centru problémy když prodával informace a služby Centra Yakuze, japonským zločineckým organizacím.
Zmizel ze dne na den z Centra postřelený slečnou Parkerovou. Předstíral smrt aby se později vrátil a pokusil se dovést Jaroda jako svého zajatce a tím se vyplatit v Centru za svoje činy které spáchal. Jarodův bratr Kyle zemřel v souboji s ním ale pan Lyle znovu vyvázl.

Na chvíli byl pan Lyle volný -- uzdravoval se ze zásahu brokovnicí do ramene. Bylo odhaleno že on je také jedním z osmi Chameleónů z "Red files." (Červené soubory či složky).
Na začátku třetí sezóny se pan Lyle objeví znovu v Centru a my poznáváme jeho pravou totožnost. Je ve skutečnosti dvojčetem slečny Parkerové o kterém se myslelo že při porodu zemřelo.
Uvidíme mnoho důkazů že "nový" Lyle je jen pozlátko. Divák zjistí že je to psychopat. Jeho zájmem jsou asijské ženy na špatné straně zákona.

•Brigitte (Pamela Gidley)-Brigitte je "likvidátor", speciálně cvičený vrah. Byla přidělena na projekt Jarod. Je sokyní slečny Parkerové, a dělá vše, jen aby získala její pravomoci.
Zpočátku vše oznamovala panu Lyleovy ale ve třetí sezóně seriálu se začala čím dál více sbližovat s panem Parkerem a to jak profesionálně tak osobně. Nemá příliš v lásce slečnu Parkerovou ale nikdy se vzájemně nenapadly. Zatímco se často zdá že je Brigitte jen jeden krůček vpřed v pronásledování, podceňuje tak Jarodovu obratnost jako Chameleóna.
V rychlém běhu náhod se vdala za pana Parkera a způsobila tak u slečny Parkerové strach a zděšení.
Diváci mohli vidět její významný pohled který si vyměnila s panem Lylem při obřadu. Teď je v jiném stavu. A je to snad něco více než vztah jen tak na oko?

Foto

The-Pretender-tv-f01.jpg

The-Pretender-tv-f02.jpg

The-Pretender-tv-f03.jpg

The-Pretender-tv-f04.jpg

The-Pretender-tv-f05.jpg

The-Pretender-tv-f06.jpg

The-Pretender-tv-f07.jpg

The-Pretender-tv-f08.jpg

The-Pretender-tv-f09.jpg

The-Pretender-tv-f10.jpg

The-Pretender-tv-f11.jpg

The-Pretender-tv-f12.jpg

The-Pretender-tv-f13.jpg

The-Pretender-tv-f14.jpg

The-Pretender-tv-f15.jpg

The-Pretender-tv-f16.jpg

The-Pretender-tv-f17.jpg

The-Pretender-tv-f18.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo je největší hajzl v The Pretender?

Mr.Lyle 50.6% (45)
Mr.Raines 15.7% (14)
Mr.Parker 16.9% (15)
Brigitte 16.9% (15)

Komentáře

1 pandicka2005 | 6. dubna 2007 v 21:29 | Reagovat

Pokud by nějaký video nešlo,tak to prosím napište pokusim se ho vyměnit za jiný

2 Janina | 9. dubna 2007 v 16:27 | Reagovat

Prosím nevíš kolik má 4 řada Chameleóna episod? Dík moc

3 pandicka2005 | 10. dubna 2007 v 17:28 | Reagovat

Janina:jo to ti můžu říct úplně přesně:-)20 epizod

4 Janina | 13. dubna 2007 v 18:25 | Reagovat

A dá se to u nás sehnat na DVD?

5 pandicka2005 | 15. dubna 2007 v 19:06 | Reagovat

Janina:myslíš jako film nebo seriál?

6 Janina | 16. dubna 2007 v 16:46 | Reagovat

Ono je to i jako film? No oboje...

7 pandicka2005 | 17. dubna 2007 v 16:50 | Reagovat

Janina:jo je jmenuje se The Pretender Island of the haunted je to z roku 2001.Ale nevim asi u nás se to sehnat nedá,ale možná někde na anglický stránce by to šlo.Tak doufám,že to najdeš a seriál nevim jestli je na DVD.

8 pandicka2005 | 18. dubna 2007 v 20:47 | Reagovat

Janina:na www.allmyfavoriteshows.com/movie/drama/pretender.html

si můžeš odjednat 1-4 sérii Chameleona

88 epizod na dvanácti DVD

9 Janina | E-mail | 20. dubna 2007 v 20:48 | Reagovat

Dík moc....nemáš náhodou nějakou internetovou adresu kde by bylo co se stane (nebo stalo) v episodách 4 řady? Já to totiž nevidim v úterý a čtvrtek a když to bude končit chtěla bych vědět co se děje...ještě jednou moc moc děkuju

10 pandicka2005 | 21. dubna 2007 v 16:22 | Reagovat

Janina:Já se ti to pokusim sehnat,ale nic nezaručuju.:-)

11 pandicka2005 | 21. dubna 2007 v 16:53 | Reagovat

Janina: tak jsem ti našla nějakou tu adresu kde si můžeš přečíst co bude v dalších dílech.Akorát budeš k tomu potřebovat trošku znalsot angličtiny jinak ti to moc k ničemu nebude,tak se jukni.Težký na porozumění to není,i já jsem to etla a to angličtinu ovládám jakštakš.tak ta adresa je : www.tv.com/the-pretender

12 Janina | E-mail | 2. května 2007 v 20:28 | Reagovat

dík moc....a ty se na ten seriál koukáš? Prosím mohla bys mi napsat co bylo v těch posledních dílech ( v pátek, pondělí a úterý) na mail??? Dík moc a ještě jednou děkuju žes mi toho tolik sehnala!!!!

13 Janina | E-mail | 2. května 2007 v 20:29 | Reagovat

pardon...co bude v těch posledních dílech

14 Verča | E-mail | 9. května 2007 v 16:30 | Reagovat

nevíš kolik má chameleon serií

15 Verča | E-mail | 9. května 2007 v 16:32 | Reagovat

já bych to fakt potřebovala vědět protože ta čtvrtá zkončila tak divně tak jestli není pokračování

16 Verča | E-mail | 9. května 2007 v 16:36 | Reagovat

napiš na můj mail

17 Dirka | E-mail | 9. května 2007 v 17:07 | Reagovat

Ahojky chtela jsem se zeptat stejnou otazku jako Verca prosim odepis na muj email moc moc mocinky dekuju je to tu skvely Pa

18 Helena | E-mail | 10. května 2007 v 11:39 | Reagovat

Chci se zeptat na tu stejnou otázku. Má Chameleon ještě nějaké další pokračování, když závěr čtvrté série skončil tak divně neukončeně? Seriál byl super, celou dobu napínavý, jak to vše dopadne, ale ten konec byl najednou moc rychlý a neukončený. Díky

19 Kaca | E-mail | 10. května 2007 v 12:40 | Reagovat

Ahojda,psala jsem na informace primy.Další řady nejsou jen 2 celovečerní filmy, na které nemají práva.Takže fantazii zdar!

20 Jirka | E-mail | 10. května 2007 v 14:54 | Reagovat

Nevíte náhodou jestli je nebo byla nebo se bude točit pátá řada Chameleona? Protože ten konec byl dost divnej.Jestli někdo víte něco o páté řadě tak mi prosím napište na maila loaferg@seznam.cz,díky.

21 Dirka | E-mail | 10. května 2007 v 15:56 | Reagovat

Kaca:Diky mozna se na ty filmy az pojedu na dovolenou ale moc mocinky ti dekuju!!!

22 pandicka2005 | 10. května 2007 v 16:25 | Reagovat

TAKŽE PRO VŠECHNY FANDY "JARODA A SPOL." SKVĚLÁ ZPRÁVA.V ÚTERÝ 15.5 A POTOM ZA TÝDEN 22.5 DÁVAJÍ CELOVEČERNÍ FILM Z ROKU 2001 O JARODOVI NAVAZUJE NA KONEC 4 SÉRIE TO ZNAMENÁ ŽE JAK SKONČIL OBROVSKÝM VÝBUCHEM TAK TOHLE BUDE POKRAČOVAT.ALE POZOR NEBUDE TO DÁVAT PRIMA,ALE KONKURENCE NOVĚ.JEŠTĚ JEDEN PROBLÉM DÁVAJÍ TO POMĚRNĚ HODNĚ POZDĚ TAŽKA SI TO ASI BUDETE MUSET NÁHRÁT DÁVAJÍ TO VE 22:50.TAKŽE ALESPON SE DOZVÍME CO A DÁL.POKUD MI NEVĚŘÍTE PODÍVEJTE SE NA TV PROGRAM NA SEZNAMU.PANDICKA

23 Dirka | E-mail | 11. května 2007 v 18:48 | Reagovat

A myslite je to na DVD???

24 pandicka2005 | 12. května 2007 v 20:31 | Reagovat

dirka:Podle toho jestli máš na mysli seriál nebo filmy.Samozdřejmě oboje je na dvd,ale v česku asi ne,ale na nějakejch www.com to určite je.Mám dojem,že už jsem tu adresu někomu psala kde si to může objednat.

25 Dirka | E-mail | 13. května 2007 v 8:40 | Reagovat

Jo tak dik

26 pandicka2005 | 24. června 2007 v 19:26 | Reagovat

hodně nových fotek v rubrice the pretender

27 ajja | 2. února 2009 v 18:48 | Reagovat

ahoj dnes ma michael terry weiss narodeniny(47rokov)

28 ivi | 4. září 2009 v 22:37 | Reagovat

Me se asi nejvic libi 1. serie ale bohuzel jsem este nemela moznost videt ty 2 filmy :(
No je to fakt supr seriál

29 | 27. října 2009 v 13:17 | Reagovat

ahojky nemáte fotku kyleovy ruky ta jizva ???

30 jaaaa | 27. října 2009 v 18:22 | Reagovat

a nevíte kde jsou ke stáhnutí ty 2 filmy jinak všechny díly na ulož to .

31 Miss*pandička x2009-webmiss | 27. října 2009 v 19:12 | Reagovat

já:fotečky kyleovi jizvy sem nenašla,ale fotky z dílů jo možná že při bližším zkoumáním na ani někde narazíš posílám odkaz:http://jeffreydonovanfans.com/gallery/index-11.html

32 Miss*pandička x2009-webmiss | 27. října 2009 v 19:14 | Reagovat

jaaaa:určitě někde půjdou stáhnout,ale asi anglicky..

33 jaaaa | 27. října 2009 v 21:20 | Reagovat

děkuji za odpověď mno kdyby někdo narazil na ty filmy tak dejte vědět a nevíte jak se jmenujou ?

34 Miss*pandička x2009-webmiss | 28. října 2009 v 11:36 | Reagovat

jaaaa:vim ti je napíšu The Pretender 2001 a The Pretender-Island of the Haunted (2001)

35 Miss*pandička x2009-webmiss | 28. října 2009 v 11:40 | Reagovat

jaaaa: fotky ze dvou filmů (se můžeš podívat)http://pandicka2005.blog.cz/0705/the-pretender-fotky-4

36 jaaaa | 28. října 2009 v 12:23 | Reagovat

moc díky

37 kyle | 1. listopadu 2009 v 9:35 | Reagovat

sii děláte srandu  chamelleon takto skončil??? jsou další díly??anebo ty filmy navazují na to ???  co to je sakra za konec !??!?!?! jinak super blog

38 Miss*pandička x2009-webmiss | 1. listopadu 2009 v 11:05 | Reagovat

kyle:jestli se díváš na Prima Cool,tak to usekli dali 1. díl 4.série,ale to ještě pokračuje dohromady je seriálu 84 epizod+ 2 filmy...tak snad to zas Cool začnou dávat...

39 kyle | 1. listopadu 2009 v 20:17 | Reagovat

nn viděl jsem projet mirage jak to skončilo tím výbuchem a cool to přestala dávat ale už jsem jim psal ale ještě jedno otázka co se stalo s tím klonem jaroda jak to dopadlo a co ty filmy a daší série ?

40 Miss*pandička x2009-webmiss | 2. listopadu 2009 v 18:55 | Reagovat

kyle:klon jaroda..zdřejmě zůstal s Majorem Charlesem.. jsou celkem 4 série + 2 filmy...další série není zatím natočená,ale třeba ještě v budoucnu něco natočej..

41 kyle | 3. listopadu 2009 v 16:50 | Reagovat

jo já vím zustala s majorem ale v projekt MIRAGE  se objevil major a klon nikde

42 Miss*pandička x2009-webmiss | 3. listopadu 2009 v 16:59 | Reagovat

kyle:mno ten už se od toho dílu jak letěl s majorem neobjeví..jenom už jarod jako malej na těch nahrávkách z Centra..

43 Miss*pandička x2009-webmiss | 3. listopadu 2009 v 17:00 | Reagovat

to vlastně taky hrál Ryan Merriman..jako toho klona,tak už se ten klon jaroda prostě v dilších dílech neobjeví,tak co se s nim stalo nikdo neví..

44 kyle | 23. listopadu 2009 v 12:56 | Reagovat

ahojky zase já nevíš jak se jmenoval herec který hrál kyla když byl malý

45 Miss*pandička x2009-webmiss | 25. listopadu 2009 v 18:43 | Reagovat

kyle:jmenoval se Zachary Browne

46 23misaczek23 | 20. července 2010 v 21:50 | Reagovat

ahojky hele myslite si ze natocej i 3 film?Me by zajimalo jestly konecne pozna vic svoji mamu protoze zatim ji videl jen jednou a chvylku no:( ale nwm no jestly se jim bude do toho chtit ptze prece jenom je to uz devet let no:D

47 /Miss*♥the Pretender♥/ | Web | 2. srpna 2010 v 21:32 | Reagovat

23misaczek23:taky bych uvítala další film,jenže je pravda že od konce posledního filmu uběhlo 9 let,ale i přesto by se tvůrci mohli dohodnout a jít do toho opět i třeba kdyby to byl jeden film,ale aspoň něco.myslím si že je nás víc fandů Jaroda kteří by uvítali další film.klidně by mohli udělat že uběhlo 9 let a Jarod je stále na svobodě,akorát jedna postava by mi tam chyběla i když záporná ale přesto a tou je Harve Presnell který hrál Pana Parkera,protože herec který ho ztvárňoval minulý rok zemřel.

48 Dara2234 | 18. února 2013 v 15:54 | Reagovat

Ahojte, tento seriál je super. Neviete kde sa dá kúpiť na DVD? Neviem ho zohnať. Moc ďakujem. Viete či sa natočil 3 film alebo 5 séria? skončilo sa to viac otázkami ako ... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama