x
  

Květen 2007

The Nanny

12. května 2007 v 21:36 | pandicka2005 |  The Nanny
The Nanny


Žánrsituační komedie
TvůrciFran Drescher, Peter Marc Jacobson
Hrají
Fran Drescher
Charles Shaughnessy
Daniel Davis
Lauren Lane
Nicholle Tom
Benjamin Salisbury
Madeline Zima
Renee Taylor
Země původuUSA
Počet epizod
147 (včetně vzpomínkového)
Délka epizodycca 21 minut

Chůva k pohledání je Americký seriál, který běžel od 3.11. 1993 do 12.5. 1999 na televizní stanici CBS. Hlavní hrdinku ztvárnila Fran Drescher jako "The Nanny Named Fran"(chůva jménem Fran), jak zpívá Ann Hampton Callaway v úvodní písni. Seriál skončil v květnu 99 po 6ti řadách.
Fran Fine přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostane do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby.

Děj

Fran Fine pracovala ve Flushingu v Queensu v salonu pro nevěsty. Měla dobrou práci a přítele. Ale jednou ji její přítel oznámil, že chodí s Heather Biblow a navíc ji chce zaměstnat, a proto musí Fran vyhodit. A tak se Fran ocitá na ulici a rozhodne se být podomní prodavačka kosmetiky. Jako první jde do domu bohatého anglického gentlemana, Brodwayského producenta, Maxwella Sheffilda. Ve chvíli kdy Fran přichází, Maxwell (vdovec) hledá pro své tři děti (Maggie, Brightona a Gracie) chůvu. Fran si napíše životopis rtěnkou z kufříku a Maxwell ji trochu neochotně na zkoušku přijímá. Přes všechny věci, co Fran pokazila v domě zůstává a krok za krokem se mezi ní a panem Sheffieldem něco děje. Zdá se, že jediní, kteří to vidí je Niles, sluha s výborným anglickým humorem a C.C. Maxwellova společnice. A tak se stane, že po 4 letech pozve konečně Maxwell Fran na rande a později se zasnoubí a vezmou. Tím děj ale nekončí. V poslední řadě Fran otěhotní a narodí se jí dvojčata. Málem bychom zapomněli na postavu "všežravé" Sylvie, matky Fran a Franiny sklerotické babičky Yetty, která neřekne Brightonovi jinak než Schlomo.

Fotky


The-Nanny-tv-01.jpg

The-Nanny-tv-02.jpg

The-Nanny-tv-03.jpg

The Pretender- Fotky postav

10. května 2007 v 16:36 | pandicka2005 |  Chameleon
The Pretender

Jarod


Miss Parker
Sydney

Broots


Angelo
Mr.LyleMr.Raines


Mr.Parker
KyleBrigitte

Skupinky


Miss Parker, Mr. Parker

The Pretender-fotky ze dvou filmů

1. května 2007 v 21:13 | pandicka2005 |  Chameleon
The Pretender-Island of the Haunted (2001)Promo

Michael T. Weiss - Le Caméléon

The Pretender 2001<![CDATA[//><!]]>
<![CDATA[//><!]]>


Interiér kde se natáčelo