x
  

Sběratelé kostí-Bones

10. listopadu 2007 v 20:16 | pandicka2005 |  Sběratelé kostí
Sběratelé kostí


Žánrkriminální
TvůrciHart Hanson
Hlavní roleEmily Deschanel
David Boreanaz
Michaela Conlin
Eric Millegan
Tamara Taylor
T. J. Thyne
John Francis Daley
Země původuUSA
Délka epizodycca 42 min.

Sběratelé kostí (orig. Bones) je americký televizní seriál, který vysílá televizní stanice FOX, v Česku Prima TV a na Slovensku TV JOJ.

Seriál Sběratelé kostí se na televizních obrazovkách objevil poprvé 13. září 2005 - a to na stanici FOX Network. Nyní se vysílá 3.série a plánuje se natáčení čtvrté.
V hlavních rolích seriálu můžeme vidět Davida Boreanaze (zvláštní agent FBI Seeley Booth), Emily Deschanel (Dr. Temperance Brennan), Michelu Conlin (Angela Montenegro), Erica Millegana (Dr. Zack Addy) či TJ Thyna (Dr. Jack Hodgins).

Děj

Hlavní seriálová postava Dr. Temperance Brennanová je pojmenovaná po hrdince knih spisovatelky Kathy Reichs, forenzní antropoložce, avšak televizní verze je napsaná spíše podle Kathy samotné.

Seriál vypráví o vyšetřování zločinů, při kterých nelze identifikovat totožnost obětí jinak, než analýzou kostí a zbylé tkáně. Dr. Brennanová se svým týmem z Jeffersonova Institutu provádí medicínská ohledání a při reálném pátrání po zločincích jí pomáhá zvláštní agent FBI Seeley Booth.

Foto 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 andy | 29. srpna 2008 v 0:24 | Reagovat

máš super blog dávám ti jedničku s hvězdičkou

2 anis | 26. září 2008 v 13:51 | Reagovat

máš to tu perfektní

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama